1995 yılından buyana 27 yıllık deneyimle umut ajans farkıyla dürüst ilkeli ve tarafsız kayıt ücreti almayan tek ajans olarak faaliyetlere devam etmektedir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Oyunculuk hakkında bilmeniz gerekenleri bu sayfamızda bulabilir, oyunculuk başvurunuzu yapmadan önce aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Eğer konu hakkındaki açıklamalar yeterli olmadıysa lütfen info@umutoyunculari.com adresine mail göndererek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Umutoyunculari
Türkiye’de alanında 1 numara olan Umutoyunculari’ın İstanbul-Levent Merkez binası bulunmaktadır. İstanbul’daki tüm projelere hakim olarak sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Umutoyunculari , en fazla yeni yüzlere şans veren, en fazla oyuncu, yardımcı oyuncu gönderen tek profesyonel ajanstır.

Tecrübeli Profesyonel Oyuncu
Umutoyunculari , Devlet Tiyatrosu oyuncuları, Konservatuvar mezunları ile profesyonel tiyatrocular ve alaydan yetişme profesyonel oyuncuları ile TV dizisi reklam ve sinema filmlerine sadece ana cast oyuncu ve bölüm oyunculuğu hizmetleri verilmektedir.

İnternetten Yollanan Resimler Hakkında
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş olmasına, gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg veya .png uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.

Yeni Yüzler
Sektörümüzde en fazla ihtiyaç olan yeni yüzlere ve kendine güvenen kişilere ihtiyacımız gün geçtikçe artmaktadır. Çocuğundan yaşlısına, öğrenci, emekli, ev hanımı, mesleğinin zirvesinde veya çalışmayan herkese şans verdiğimiz bir platformda, güven içerisinde, profesyonel çalışma ilkemizle, tüm kayıtlı üyelerimizin hayallerini gerçekleştirmek görevimizdir. Şimdi Sıra Sizde !

Online Başvuru
Son halinizi gösteren herhangi bir fotoğrafınızla birlikte Online Başvuru bölümüne girerek formu doldurup bize yollayınız. Başvurular profesyonel menajerlerimiz tarafından değerlendirilecektir.Olumlu olması durumunda yetkili çalışanlarımız tarafından geri dönüş yapılacaktır. Bilginize

Kadromuza Kabul Edilenler, Yardımcı Oyuncular
Kadromuza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizilerimize, sinema, reklam, klip çekimlerimize katılmak için ajansımıza davet edilir ve profesyonel stüdyomuzda fotoğraf (Setcard)çekimleri yapılır. Bu çekimler sonrasında resimli Setcardlarınız profosyonel müşterilerimize ‘Film yapım şirketleri, Reklam Ajansları, Yönetmenler, Tekstil firmaları, Fuar organizatörleri vb. iletilir ve uygun görülen cast çalışmalarında sizinle irtibata geçilir.

İnternetten Online Kayıt Yaptıran Üyelerimiz
Başvurunuzu yolladıktan sonra ajansımız tarafından alınan kaydınız profesyonel menajerlerimiz tarafından değerlendirilir. Değerlendirme sonrasında menajer asistanları sizinle irtibata geçecektir. İlgili cast sorumlularımız ve cast direktörlerimiz sizi uygun olan projelere yönlendirirler tecrübesiz üyelerimizi tecrübe kazandıracak projelere yönlendirerek bu sayede hem ajansınızın yaptığı işleri profesyonel set ortamında görme ve o setin bir parçası olarak rol alma imkanı bulursunuz. Set ortamında gözlemlediğimiz ve tecrübe kazanıp kendini o yönde geliştiren üyelerimiz diyaloglu roller alma ve oyuncu kadromuza ilerleme imkanı bulurlar.